SkodaKlub.ba
Dobrodošli na SkodaKlub.ba

Molim logirajte se sa svojim korisničkim imenom i lozinkom, ili se registrujte kao novi član.

Proces registracije traje koju minutu, ali te poslije čekaju neiscrpne teme o Škodama Smile

Hvala,
SkodaKlub.ba
SkodaKlub.ba
Dobrodošli na SkodaKlub.ba

Molim logirajte se sa svojim korisničkim imenom i lozinkom, ili se registrujte kao novi član.

Proces registracije traje koju minutu, ali te poslije čekaju neiscrpne teme o Škodama Smile

Hvala,
SkodaKlub.ba
SkodaKlub.ba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moj nigger :)

Go down 
4 posters
AutorPoruka
k3_h3

k3_h3


Broj komentara : 10
Join date : 2014-09-15

Moj nigger :) Empty
KomentarNaslov komentara: Moj nigger :)   Moj nigger :) EmptyFri Oct 03, 2014 5:56 pm

Evo da i ja predatavim svoju fabiu.
Kupljena prije 2 godine sa 147000. Oprema Elegance, motor 1.9 TDI PD 74 KW + chip.

Oprema je sljedeca:
[ ] Lg mp3 cd player USB IPOD
[ ] 8 Zvucnika, pojacalo i woofer JBL
[ ] Motor 1.9 TDI 74KW PD
[ ] Klima
[ ] Grijanje sjedista
[ ] Elektro retrovizori grijani
[ ] Chipbox 25-35 KS
[ ] Spojler na gepeku
[ ] Zeder
[ ] Alarm
[ ] Centralno daljinsko sa dva kljuca "skakavca"
[ ] Alu felge 15"
[ ] 4x elektro podizaci
[ ] Daylight svjetla
[ ] Bixenon farovi
[ ] Maglenke led
[ ] Led osvjetljene unutrasnjosti
[ ] Podesavanje vozacevog sjedista po visini
[ ] ABS
[ ] ASR
[ ] Zatamljena stakla
[ ] Zatamljena stop svjetla
[ ] Naslonjac za ruku
[ ] Tempomat

Slike ce da budu ubrzo...

Send from my android...
Na vrh Go down
k3_h3

k3_h3


Broj komentara : 10
Join date : 2014-09-15

Moj nigger :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj nigger :)   Moj nigger :) EmptyFri Oct 03, 2014 6:02 pm

Moj nigger :) IMG_20140522_151902

Moj nigger :) IMG_20140814_192603
Na vrh Go down
t.salai

t.salai


Broj komentara : 101
Join date : 2014-09-15
Age : 36
Mjesto : Mostar

Moj nigger :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj nigger :)   Moj nigger :) EmptyFri Oct 03, 2014 8:09 pm

Ako hoces imam ti ja Milotec masku i crne stopke na prodaju sa svoje Very Happy
Na vrh Go down
hakkler

hakkler


Broj komentara : 41
Join date : 2014-09-16
Age : 108
Mjesto : Zg

Moj nigger :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj nigger :)   Moj nigger :) EmptyFri Oct 03, 2014 10:38 pm

uff..sva je črnaaaa  Very Happy

odličan bolid...chip je neki power box?
Na vrh Go down
t.salai

t.salai


Broj komentara : 101
Join date : 2014-09-15
Age : 36
Mjesto : Mostar

Moj nigger :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj nigger :)   Moj nigger :) EmptySat Oct 04, 2014 1:55 am

Pretpostavljam da je chipbox - powerbox Very Happy Ipak, savjetujem ti da uradis chipanje ili pak pravo remapiranje na valjcima kako Bog zapovijeda. Ovi powerboxevi su "silovanje" motora odnosno lazu motoru prave podatke. Sad sve zavisi od vrste powerboxa, neki lazu MAF, neki pomjeraju tajming ubrizgavanja dizna itd. Vise mozes procitati ako ukucas u Google "Piggy-back engine tuning". Kako god okrenes, koliko god bio dobar piggy-back sistem, mehanika ti ima jos rezerve za konjazu Smile Plus, sto ti podatci od piggy-back proizvodjaca su rekla-kazala, bez valjaka ne znas kolika je dobit na snazi i o/momentu.

Recimo za tvoj motor SMChiptuning ( Srdjan Matavulj ) daje pojacanje na 130+ks na Optimum mapi, odnosno 151+ks na Power mapi. Vjerovatno na custom remapu mogao bi navuci jos konja, protocnost dizna ne bi bio toliki problem ali bi udario u blokadu koliki tlak turbo moze dati (tvornicki naravno ) Smile
Na vrh Go down
k3_h3

k3_h3


Broj komentara : 10
Join date : 2014-09-15

Moj nigger :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj nigger :)   Moj nigger :) EmptySat Oct 04, 2014 10:17 pm

Za masku cemo se dogovoriti dok ja dodjem u Mo...
A sto se tice chipa, jest powerbox je. Do sas je sve super oko 20000km sam presao bez ikakvih problema. Razmisljao sam o SMu, al sad za sad nista, ima nekih precis ulaganja...
Na vrh Go down
vladica85

vladica85


Broj komentara : 11
Join date : 2014-09-15

Moj nigger :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj nigger :)   Moj nigger :) EmptySat Oct 11, 2014 11:39 pm

Odlicna, samo druge neke felge po mogucnosti Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Moj nigger :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj nigger :)   Moj nigger :) Empty

Na vrh Go down
 
Moj nigger :)
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SkodaKlub.ba :: Fabia :: Fabia Garaža-
Idi na: