SkodaKlub.ba
Dobrodošli na SkodaKlub.ba

Molim logirajte se sa svojim korisničkim imenom i lozinkom, ili se registrujte kao novi član.

Proces registracije traje koju minutu, ali te poslije čekaju neiscrpne teme o Škodama Smile

Hvala,
SkodaKlub.ba
SkodaKlub.ba
Dobrodošli na SkodaKlub.ba

Molim logirajte se sa svojim korisničkim imenom i lozinkom, ili se registrujte kao novi član.

Proces registracije traje koju minutu, ali te poslije čekaju neiscrpne teme o Škodama Smile

Hvala,
SkodaKlub.ba
SkodaKlub.ba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pozdrav u vezi igleda stranice garaže

Go down 
3 posters
AutorPoruka
mirsad octavia

mirsad octavia


Broj komentara : 63
Join date : 2014-09-15
Age : 42
Mjesto : Zenica

Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Empty
KomentarNaslov komentara: Pozdrav u vezi igleda stranice garaže   Pozdrav u vezi igleda stranice garaže EmptySat Sep 20, 2014 10:54 am

Drug možeš li nekako samo malo umanjiti slike da kad uđem na cijelom vidim sve a ne da moram pomjerati lijevo ili desno.Kad smanjim na zoom-u displey onda mi mali tekst kontaš šta sam htjeo da pitam???
Na vrh Go down
t.salai

t.salai


Broj komentara : 101
Join date : 2014-09-15
Age : 36
Mjesto : Mostar

Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav u vezi igleda stranice garaže   Pozdrav u vezi igleda stranice garaže EmptySat Sep 20, 2014 1:38 pm

Potrudit cu se da nesto smislim. Inace kada stavljas slike i kad ti se otvori onaj prozorcic u koji da upises link, ispod ti pise height i width, to je zeljena sirina i visina slike. Upises recimo 800x600 i nemas vise brige Smile
Na vrh Go down
mirsad octavia

mirsad octavia


Broj komentara : 63
Join date : 2014-09-15
Age : 42
Mjesto : Zenica

Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav u vezi igleda stranice garaže   Pozdrav u vezi igleda stranice garaže EmptySat Sep 20, 2014 4:05 pm

jest pisalo ali sad više ne znam kako da ispravim nego ako bi ti mogao nekako napraviti tu širinu
Na vrh Go down
hakkler

hakkler


Broj komentara : 41
Join date : 2014-09-16
Age : 108
Mjesto : Zg

Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav u vezi igleda stranice garaže   Pozdrav u vezi igleda stranice garaže EmptySat Sep 20, 2014 8:00 pm

najbolje je staviti thumbailove..svaki photo hosting ih ima.
Puno je preglednije ...ako netko želi vidjeti neku fotografiju klikne na nju..i ona se uveča na rezoluciju u kojoj je snimljena/uplodana/fotografirana.
Velike slike previše zauzimaju prostora i zna se dogoditi da me jednostavno izbaci van..preko Opera preglednika na mobu.
Trebalo bi uvest "neko pravilo" o max rezi postavljanja slika baš radi ovoga sve gore navedenoga... study


hakkler: komentar modifikovan dana: Sat Sep 20, 2014 8:35 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
hakkler

hakkler


Broj komentara : 41
Join date : 2014-09-16
Age : 108
Mjesto : Zg

Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav u vezi igleda stranice garaže   Pozdrav u vezi igleda stranice garaže EmptySat Sep 20, 2014 8:04 pm

i jos jedna sitnica...fali Z u naslovu topica..i jedna malo veca sitnica..fali mi jos 3,4 rečenice koje sam napisao????
pa nije valjda ko sms ograničenje...da ti stane..nabadam 300 znakova u post.
(zato je ovaj odmah iza prosloga Razz )

 možda je do preglednika Opere na mobu?? ne znam al čini mi se se blesavo da se na mobu vide samo tri retka dok pišeš?


hakkler: komentar modifikovan dana: Sat Sep 20, 2014 8:33 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
mirsad octavia

mirsad octavia


Broj komentara : 63
Join date : 2014-09-15
Age : 42
Mjesto : Zenica

Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav u vezi igleda stranice garaže   Pozdrav u vezi igleda stranice garaže EmptySat Sep 20, 2014 8:14 pm

za mene je puno ljepše da slike vidim veće jer što da moram svaku sliku da klikam jedino samo kad bi malo manje bile da ne moram pomjerati lijevo i desno Smile  a slovo "z" sam slučajno ja prilikom pisanja izostavio
Na vrh Go down
hakkler

hakkler


Broj komentara : 41
Join date : 2014-09-16
Age : 108
Mjesto : Zg

Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav u vezi igleda stranice garaže   Pozdrav u vezi igleda stranice garaže EmptySat Sep 20, 2014 8:31 pm

mirsad octavia (citat):
za mene je puno ljepše da slike vidim veće jer što da moram svaku sliku da klikam jedino samo kad bi malo manje bile da ne moram pomjerati lijevo i desno Smile  a slovo "z" sam slučajno ja prilikom pisanja izostavio

ma Z je nebitno..za tebe je možda ljepše da vidiš...ali netko ko gleda sa mobitela i treba mu X vremena i podatkovnog prometa više zato jer je netko postavio neku "malo" veču sliku..nema mi baš smisla.

Evo sad sam konačno se domogao kompa pa ću nešto pogledati..i malo više što mi nije bilo baš jasno preko moba.  cyclops

Uf ovaj edit stvarno dugoooo radi  cheers

evo kolega na šta sam mislio: Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Fxyzoi  Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Spdlbo  Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Jharsh 

jesu možda malo sitne slike...ali ko želi poveča ju..ko ne želi preskoči je...prije se i stranica/topic učita ovisno ili neovisno da li se gleda preko moba,tablete ili kompa,laptopa..telke  afro 

Osim toga imaš "privju" ili uvijek prije postanja vidiš kako će izgledati...ako ti preveliko..smanji.  Basketball
Na vrh Go down
t.salai

t.salai


Broj komentara : 101
Join date : 2014-09-15
Age : 36
Mjesto : Mostar

Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav u vezi igleda stranice garaže   Pozdrav u vezi igleda stranice garaže EmptySun Sep 21, 2014 2:02 pm

hakkler (citat):
i jos jedna sitnica...fali Z u naslovu topica..i jedna malo veca sitnica..fali mi jos 3,4 rečenice koje sam napisao????
pa nije valjda ko sms ograničenje...da ti stane..nabadam 300 znakova u post.
(zato je ovaj odmah iza prosloga Razz )

 možda je do preglednika Opere na mobu?? ne znam al čini mi se se blesavo da se na mobu vide samo tri retka dok pišeš?


Ne znam, moguce da je do Opere. Ja idem preko Dolphin Browsera i normalno mi je sve kao i na kompu. Od pisanja pa sve do admin opcija i modiranja topica i postova Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav u vezi igleda stranice garaže   Pozdrav u vezi igleda stranice garaže Empty

Na vrh Go down
 
Pozdrav u vezi igleda stranice garaže
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pozdrav forumasima!
» pozdrav od škodiste
» Pozdrav svima !
» Pozdrav svima
» Pozdrav svima!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SkodaKlub.ba :: SkodaKlub.ba :: Pitanja-prijedlozi-prijave-
Idi na: